• تلفن: 0912.357.5541
  • ایمیل: info@rolbartar.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

تولیدات

رولیک تعویضی

رولیک تعویضی  repair Roller : نوعی به رولیک است که بعد از بین رفتن قطعات هرزگرد داخلی در صورت نیاز این قابلیت را دارند که دمونتاژ شوند. مهمترین بخش رولیک تعویضی بلبرینگ است و در این نوع رولیک امکان تعویض آن مهیا است. چرا که لوله و متریال آن با داشتن ضخامت بالا قابل استفاده بوده و به همین دلیل رولیک تعویضی اقتصادی ترین رولیک می باشد.

رولیک تعویضی

رولیک ضربه گیر

رولیک ضربه گیر Impact Roller  در قسمتی از خطوط انتقال مواد قرار می گیرند که در آن قسمت با ریزش مواد بر روی خط مواجه هستیم.

قرار گیری یک روکش از رینگ های لاستیکی بر روی رولیک ضربه گیر با ضخامت و مقاومت مناسب، باعث کاهش شدت ضربه مواد بر رولیک ضربه گیر می گردد.

رولیک رفت

رولیک رفت Carrying roller از مهم ترین رولیک های پر کاربرد می باشد که برای انتقال مواد در خطوط انتقال مورد استفاده قرار می گیرد. رولیک رفت  بیشترین اصطکاک را در سیستم انتقال متحمل می شود. بنابراین کیفیت قطعات رولیک رفت از اهمیت به سزایی برخوردار است.

رولیک رفت

رولیک برگشت

رولیک برگشت  Return roller در قسمت برگشت تجهیزات انتقال استفاده می شود، در واقع از قسمت تخلیه به قسمت بارگیری ، وظیفه اصلی رولیک برگشت نگه داشتن نوار بازگشتی است که به دو صورت افقی و V  شکل اجرا می شود؛ تیپ V  شکل برای تحمل نوار های سنگین مناسب تر است.

رولیک مخلروطی

رولیک مخروطی یکی از انواع رولیک می باشد که به دلیل اینکه بخشی از بدنه ی رولیک نسبت به سایر طرفین از قطر کمتری برخوردار است، در نتیجه حالت مخروطی به خود گرفته اند و به رولیک مخروطی شناخته شده است .

رولیک تفلونی

رولیک تفلونی بدون بلبرینگ و به صورت یک تکه ساخته می شود. این نوع رولیک کاملا با استفاده از تراشکاری تفلون انجام شده و یکپارچه و مقاوم است. و در بسیاری از کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد.